Tema: prvi pauk  (Posjeta: 913 )

Offline Go1988

• Početnik
  • *
« : Veljača 13, 2012, 04:02:06 prijepodne »
Tjedan dana imam C.fasciatum cca 3-4 centa velik kak sam ga dobio prebacio sam ga u terari prvo je haliro tamo di lampa grije najvise (ipak je -20 vani ) a sad nakon 2 dana nigdje ga nisam vidio pa sam digo kamen veliki vidim  tamo je iskopo rupu ispod kamena uguzio se i neizlazi ubacio sam mu crva al nije ga dozivio sad su prosla se vec 4 dana tokom kojih su se 3 crva ukopala prije nego ih je pojeo ,ak se nevaram pa se malo bojim za dobrobit pauka neznam dali da iskopavam crve il sta da radim s njima nebih zelio opet pauka uznemiravat ,ali u svakom slucaju cu prec na zohare nekako mi se cine prikladniji za njega a i valjda se nece ukopavat ko šuge cim dotaknu zemlju :D ...ovo mi je prvi pauk pa eto necu se bunit ako ima tko kakav koristan savijet  :smil4094ce494fac7:
« Zadnja izmjena: Veljača 13, 2012, 09:04:24 prijepodne blacid »

Offline Mexican Fireleg

• Zasluženi član
« Odgovori #1 : Veljača 13, 2012, 09:01:38 prijepodne »
E gle frende, to ti je normalno da se zavuče negdje u rupu. Moj ti isto tako u kućici iskopa rupu skroz do dna terarija i tamo provodi najviše vremena, to im je normalno dok su mali pa još mogu kopati, kad naraste neće se moći zavući više u rupu. Moj je tako proveo 55 dana da nije izvirio. Neće ti jesti jer će se vjerovatno presvući, tako da mu nemoraš ni nuditi više. Crvima obavezno zdrobiti glavu kad mu daješ baš iz razloga da se ne zakopaju u treset, i mislim da bi ih trebao naći i izvaditi van jer crvi mogu ozljediti pauka tokom presvlačenja. I pređi što prije na žohare jer su crvi sranje i za pauka ne baš kvalitetna prehrana.
Tko rano rani sam u nju pada, al ćud nikad!