Tema: Ljubav  (Posjeta: 5989 )

Inguan

• Gost
« : Listopad 11, 2009, 12:23:57 poslijepodne »
Dali postoji ljubav kod pauka prema vlasniku!?

Znamo da svaka životinja znaju bolje od ljudi razumjeti kad ljudi vole životinje i onda znaju i one uzvratiti, dali tko zna dali je takav slučaj s paucima!
Pitam zato jer vidim da čak i one otrovni pauci završe na čovjekovoj ruci i ne grizu...

P.S Znam da su one divlje životinje i da nisu za rukovanje no pitam zanima me jer ja volim pauke i želim sve znati o tome , tj koliko mogu...

Offline maya18

• Global Moderator
  • Faca na forumu
  • Zauvijek dijete :)
« Odgovori #1 : Listopad 11, 2009, 12:48:38 poslijepodne »
Dali postoji ljubav kod pauka prema vlasniku!?

Znamo da svaka životinja znaju bolje od ljudi razumjeti kad ljudi vole životinje i onda znaju i one uzvratiti, dali tko zna dali je takav slučaj s paucima!
Pitam zato jer vidim da čak i one otrovni pauci završe na čovjekovoj ruci i ne grizu...

P.S Znam da su one divlje životinje i da nisu za rukovanje no pitam zanima me jer ja volim pauke i želim sve znati o tome , tj koliko mogu...

Ne postoji takva ljubav.

Offline josip21

• Senior član
« Odgovori #2 : Listopad 11, 2009, 13:10:49 poslijepodne »
ma ima , kad mu daš nešto da pojede tada vidim da me jako voli kad to pojede :smil42c3e9b74e235:
never mind

Inguan

• Gost
« Odgovori #3 : Listopad 11, 2009, 15:48:21 poslijepodne »
postoji i on ima zivotinjski instikt kao i patka i mačka samo štoje drugačiji pa vjerujem da i oni osjete ljubav vlasnika prema jedinki i respekt prama  :smil42c3e82ec5c2d:

Marta

• Gost
« Odgovori #4 : Listopad 11, 2009, 18:00:26 poslijepodne »
Hm, kad bih ja rekla svoje dvomjesečno iskustvo s bebama, ja bih rekla da me vole i da mi se vesele kad dođem doma!  :smil4094cd804f7c4:
Ajd dobro, ja često pretjerujem.

Šalu na stranu, sad već kužim kako svaki moj pauk ima svoju individuu. Serg je lijenčina (b. auratum), voli se prešetavati, kad otvorim kutijicu, uvijek mi se smiri, Tegra (l. parahybana) je moja divljakuša, napada iglu kad joj špricam zemljicu, žohara zaskoči odmah, kad otvorim kutijicu, samo juri simo tamo ili se onako sva protegne i polako hoda da mi pokaže kako je velika, dok je Đurđica (b. smithi) debeljuca koja mi svaki puta želi pobjeći iz kutijice kad ju otvorim, ne ferma me 5 %  :cheesy:

Osjećali oni moju ljubav ili ne, ja im tepam, svađam se s njima kad ne jedu, hvalim ih kad se presvuku, šaljem im puse...  maja-030

Inguan

• Gost
« Odgovori #5 : Listopad 11, 2009, 18:41:16 poslijepodne »
Hm, kad bih ja rekla svoje dvomjesečno iskustvo s bebama, ja bih rekla da me vole i da mi se vesele kad dođem doma!  :smil4094cd804f7c4:
Ajd dobro, ja često pretjerujem.

Šalu na stranu, sad već kužim kako svaki moj pauk ima svoju individuu. Serg je lijenčina (b. auratum), voli se prešetavati, kad otvorim kutijicu, uvijek mi se smiri, Tegra (l. parahybana) je moja divljakuša, napada iglu kad joj špricam zemljicu, žohara zaskoči odmah, kad otvorim kutijicu, samo juri simo tamo ili se onako sva protegne i polako hoda da mi pokaže kako je velika, dok je Đurđica (b. smithi) debeljuca koja mi svaki puta želi pobjeći iz kutijice kad ju otvorim, ne ferma me 5 %  :cheesy:

Osjećali oni moju ljubav ili ne, ja im tepam, svađam se s njima kad ne jedu, hvalim ih kad se presvuku, šaljem im puse...  maja-030

tako i kod mene slično,Uvijek mu se javim kad idem nekuda kad sam došao pričam mu, a  moj ima zabranu kopati jedva me je sinoc poslušao i napdao je pincetu , sad se ljuti ni malo me ne ferja ali svati on kasnije da je to za njegovo dobro.... Jedva čekam ostale moje...
Marta super su tvoji...

Offline puska

• Faca na forumu
« Odgovori #6 : Listopad 11, 2009, 19:11:46 poslijepodne »
Da da da  446 , moji kad dodem doma masu repom i laju od srece :smil42c642f95f382:
Ne postoje ludi ljudi vec samo oni koji nisu u potpunosti shvaceni od ostalih!

Offline josip21

• Senior član
« Odgovori #7 : Listopad 11, 2009, 20:53:46 poslijepodne »
ja svog učim polako abecedu , pa da si popričamo kad se skužimo :smil42c3e25a24bb8:
never mind

Offline dac

• Zasluženi član
« Odgovori #8 : Listopad 12, 2009, 09:39:54 prijepodne »
ja svog učim polako abecedu , pa da si popričamo kad se skužimo :smil42c3e25a24bb8:
Moja oba npr raspoznaju fotoaparate, svaki put kad cekam s foticem nezele jest ni napadat hranu, onda se ja okrenem nakratko i skuzim nema vise kukca :smil4094cdac07dbe:. Dok npr kad sam bez fotica, odmah dodju po hranu i rade ludorije.  :biggrin:
Želim se omotati kupusom i vikati: "JA SAM SARMA!"

Marta

• Gost
« Odgovori #9 : Listopad 12, 2009, 10:55:50 prijepodne »
Inguane, ne kuže ovi tipovi nas  :cool: (josip, puška, dac i ostala ekipica  :smil42c3e223cacb8:)

To se zove ljubomora  :tongue:  Mi dobili inteligentne jedinke i sad udri po nama  446  Tražiti će oni nas :smil42c3e7b60c364: za 6 mjeseci da ih naučimo trikove koje samo naši znaju! Gumi-gumi, brojanje do 10, skrivača...

p.s. za pušku: Puška, prestani pit, to ti repom maše i laje pas  506

Inguan

• Gost
« Odgovori #10 : Listopad 12, 2009, 11:43:16 prijepodne »
ljubomora je isto dio ljubavi ehehe a oni je vidim imaju pa tako sigurno i njihovi ljubimci...
Jedva čekam da naučim moga da mi donese crva kad mu ga bacim....
Ehehhe ta ljubav  :cheesy:

Offline josip21

• Senior član
« Odgovori #11 : Listopad 12, 2009, 12:06:34 poslijepodne »
pa onda ruku pod ruku do cirkusa  :smil4094cd804f7c4: :grin:
never mind

Offline Letipasjegulja

• Faca na forumu
« Odgovori #12 : Listopad 12, 2009, 15:56:48 poslijepodne »
najlakse ih je naucit da pletu mrezu :grin:
Drivin' like a maniac
Drivin' way to hell and back           :smil42c3e5a5a8769:

Offline dac

• Zasluženi član
« Odgovori #13 : Listopad 12, 2009, 16:38:19 poslijepodne »
najlakse ih je naucit da pletu mrezu :grin:
Neznam, mojima nekak lakse ide kopanje (iako su neki arborealni)  :biggrin:

Mozda da ih naucim na lopatu, pa kad padne snjeg da nemoram ja dvoriste cistit  :smil42c3e82ec5c2d:
Želim se omotati kupusom i vikati: "JA SAM SARMA!"

Offline josip21

• Senior član
« Odgovori #14 : Listopad 12, 2009, 17:07:06 poslijepodne »
ja sam svoga naučio da mirno stoji  :cool:
never mind