Razno > Ostale teme o teraristici

Ljubav

(1/7) > >>

Inguan:
Dali postoji ljubav kod pauka prema vlasniku!?

Znamo da svaka životinja znaju bolje od ljudi razumjeti kad ljudi vole životinje i onda znaju i one uzvratiti, dali tko zna dali je takav slučaj s paucima!
Pitam zato jer vidim da čak i one otrovni pauci završe na čovjekovoj ruci i ne grizu...

P.S Znam da su one divlje životinje i da nisu za rukovanje no pitam zanima me jer ja volim pauke i želim sve znati o tome , tj koliko mogu...

maya18:

--- Citat: Inguan - Listopad 11, 2009, 12:23:57 poslijepodne ---Dali postoji ljubav kod pauka prema vlasniku!?

Znamo da svaka životinja znaju bolje od ljudi razumjeti kad ljudi vole životinje i onda znaju i one uzvratiti, dali tko zna dali je takav slučaj s paucima!
Pitam zato jer vidim da čak i one otrovni pauci završe na čovjekovoj ruci i ne grizu...

P.S Znam da su one divlje životinje i da nisu za rukovanje no pitam zanima me jer ja volim pauke i želim sve znati o tome , tj koliko mogu...

--- Kraj citata ---

Ne postoji takva ljubav.

josip21:
ma ima , kad mu daš nešto da pojede tada vidim da me jako voli kad to pojede :smil42c3e9b74e235:

Inguan:
postoji i on ima zivotinjski instikt kao i patka i mačka samo štoje drugačiji pa vjerujem da i oni osjete ljubav vlasnika prema jedinki i respekt prama  :smil42c3e82ec5c2d:

Marta:
Hm, kad bih ja rekla svoje dvomjesečno iskustvo s bebama, ja bih rekla da me vole i da mi se vesele kad dođem doma!  :smil4094cd804f7c4:
Ajd dobro, ja često pretjerujem.

Šalu na stranu, sad već kužim kako svaki moj pauk ima svoju individuu. Serg je lijenčina (b. auratum), voli se prešetavati, kad otvorim kutijicu, uvijek mi se smiri, Tegra (l. parahybana) je moja divljakuša, napada iglu kad joj špricam zemljicu, žohara zaskoči odmah, kad otvorim kutijicu, samo juri simo tamo ili se onako sva protegne i polako hoda da mi pokaže kako je velika, dok je Đurđica (b. smithi) debeljuca koja mi svaki puta želi pobjeći iz kutijice kad ju otvorim, ne ferma me 5 %  :cheesy:

Osjećali oni moju ljubav ili ne, ja im tepam, svađam se s njima kad ne jedu, hvalim ih kad se presvuku, šaljem im puse...  maja-030

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju