Tema: biljne usi ? ili nesto slicno  (Posjeta: 1296 )

Offline melek

• Junior član
  • **
    • Akvaristi.org
« : Veljača 03, 2014, 11:42:46 prijepodne »
pojavile su mi se neke male napasti  izgledaju kao ove na fotki  ,  pre sitne su nemogu to ni slikati

prije par sedmica  sam odvojio jednu grupu crva i ubacio ih na piljevinu od drveta   cisto da vidim gdje brže rastu i sl..
i sad su mi se tu pojavile ove neke sitne zivotinjice izgledaju kao biljne usi . 
izgleda da se razmozavaju nevjerovatno velikom brzinom  .. nije mi problem  unistiti sve to jednotavno bacim  sve al interesuje me imal nacina da se spasi   zao mi baciti oko  500 crva  446 

dali je neko imao slično nešto , jel opasno ..  sta ako prenesem  u kucu to ili ako predje na mene   :smil4093e95ebc67a:

letim , lebdim , razbijam armature glavom rukama i nogama , hodam po vodi , dobar sam jaran sa batmanom , supermenom , spidermanom i ostalim marvelovim junacima :Đ

Offline Grozota

• Senior član
« Odgovori #1 : Veljača 04, 2014, 10:21:27 prijepodne »
Ne znam kaj je to al i kolega i ja smo pred nekoliko mjeseci imali neke nametnike i cijela kolonija latera ( 300+ komada ) je završila u wc-u .
Nažalosi i jedna tarantula je platila glavom,  skroz su je napali
respect

Offline melek

• Junior član
  • **
    • Akvaristi.org
« Odgovori #2 : Veljača 04, 2014, 10:33:24 prijepodne »
i ja sam uništio sve...  ima ih par miliona  i  mogu skakati  ,  bio je komad narandze unutra koji se nije uopste vidjeo od tih  napasti
sreća moja pa sam imao razdvojeno   tako da imam bar nešto od čega mogu  opet krenuti
letim , lebdim , razbijam armature glavom rukama i nogama , hodam po vodi , dobar sam jaran sa batmanom , supermenom , spidermanom i ostalim marvelovim junacima :Đ