Tema: moj ljepotan  (Posjeta: 2525 )

Offline krzljavi

• Junior član
  • **
« : Ožujak 27, 2014, 08:20:58 prijepodne »
da predstavim mog ljubimca (moj najdraži) star je cca 3 godine kod mene je malo više od 2 godine.
lijepo raste i papa kao pravi krokač, sad smo u fazi izrade novog aqvarija/terarija jer je ovaj premali i tako...
slika je malo starija sad je dosta krupniji

Offline valentina tina

• Junior član
  • **
« Odgovori #1 : Ožujak 27, 2014, 20:12:08 poslijepodne »
daaaj predobar jeeeee...  cjeli zivot zelim imat krokija, a na kraju imam sam tarantule(za sad, jel)...  :smil42c642f95f382:
di si nabavio?cijena?uvjeti? ma sveeeee me zanima  :smil42c3e223cacb8:   
:smil42c3e82ec5c2d:
l.parahybana, a.versicolor, a.geroldi, G.pulchripesL, L.sp. borneo black
it's easy to spread peace

Offline krzljavi

• Junior član
  • **
« Odgovori #2 : Ožujak 28, 2014, 08:20:24 prijepodne »
nabava je bila vrlo teška i skupa i dugoo se čekao, uvjeti a gle učim zajedno s njim, surfam čitam i tako...jako je malo informacija oko držanja kao ljubimca npr. nigdje nema koliko bi bio najmanji aquaterarij a da je njemu ok, koliki postotak treba suhog a koliko vode...sve je to dosta bitno pa onda na kraju ulažeš i radiš pa gledaš ponašanje i pokušavaš shvatiti jeli dobro ili nije pa da mijenjaš a što drugo...na webu imaš hrpu malih krokija koji stanu u faking lavor ovo moje je ipak malo veće...opet imaš i hrpu idiota koji pišu i/ili govore gluposti...ja sam do sada vidio da su jako jako inteligentni, boje se nas više nego mi njih, robovi su navikama, vrlo inatljivi i tako ...
sad upravo radim na novoj kućici koja bi trebala biti oko 2m duljine i oko 60cm širine jbg neznam koliko dugo će biti dovoljno a trenutno nemam mogućnosti za veće pa ajde s tim...bude skoro i novih fotki...

Offline valentina tina

• Junior član
  • **
« Odgovori #3 : Ožujak 28, 2014, 12:19:56 poslijepodne »
uf uf znaci zajebano hehehe podrazumjeva se nekako da mora biti tako kako je, a i najbolje je nekako pratit pa shvatit kako i sta nego slusat nebuloze kojih sam se takodjer nacitala na netu i s kojima se ni u kom slucaju ne slazem, i vidjeh svakakvih uvjeta u kojima ih drze, dode mi na povracanje od stoke kakve ima, ma joj da ne smaram, zelim ti puuuuno srece i zivaca i para i mogucnosti za to cudo iiii puno puno slika od malog predatora :D lijep pozz   :smil4094cd804f7c4:    :smil4094ce494fac7:
:smil42c3e82ec5c2d:
l.parahybana, a.versicolor, a.geroldi, G.pulchripesL, L.sp. borneo black
it's easy to spread peace

Offline krzljavi

• Junior član
  • **
« Odgovori #4 : Siječanj 23, 2015, 13:22:02 poslijepodne »
nakon ljeta mali update...nova kućica 120 cm suhoga i 320 lit. akvarij sa ribicama, pravi eko sustav uspostavljen...sve skupa lijepo mi je mjesta uzeo ali vrijedi

Offline Bruno

• Senior član
« Odgovori #5 : Siječanj 23, 2015, 13:30:16 poslijepodne »
Super je, svaka čast  :smil42c642f95f382:

Offline Stardusx

• Početnik
  • *
« Odgovori #6 : Prosinac 10, 2018, 07:43:48 prijepodne »
Я думаю, что это очень интересная история. И снова я пришел сюда.