Tema: CITES 2  (Posjeta: 5550 )

Offline krzljavi

• Junior član
  • **
« : Kolovoz 21, 2014, 11:47:39 prijepodne »
koliko sam uspio guglat svuda nisam uspio naći što napraviti ukoliko želiš kupiti životinju koja je na Cites 2 listi a vlasnik nema nikakvih papira ?? da li mogu sam nekako riješiti papire ?
može pomoć ?

Offline blacid

• Global Moderator
  • Faca na forumu
« Odgovori #1 : Kolovoz 21, 2014, 12:21:46 poslijepodne »
Prije se to moglo riještiti prijavom Ministarstvu kulture, međutim, sada je dovoljno dobiti papire od uzgajivača. Čak je bio jedan period kada su prihvaćali prijave bez podataka o nabavci životinje, tako da je svatko imao priliku legalizirati svoje životinje.

Ukoliko ti uzgajivač nije mogućnosti dati potvrdu, savjetujem da ti potražiš drugog koji ima potrebnu dokumentaciju, u protivnom postoji mogućnost da ti se životinja oduzme  :undecided:

Offline krzljavi

• Junior član
  • **
« Odgovori #2 : Kolovoz 22, 2014, 10:16:10 prijepodne »
ma baš super...naravno da prodavatelj nema papire...ništa idemo tražiti dalje...svakako hvala na pomoći...

Offline Grozota

• Senior član
« Odgovori #3 : Rujan 09, 2014, 12:32:10 poslijepodne »
O kojoj se životinji radi ??  To si zaboravio napisati ...   Mi ovdje znamo xy ljudi koji isto prodaju životinje a imaju sve potrebne papire i dozvole
respect

Offline xkovax

• Junior član
  • **
« Odgovori #4 : Veljača 01, 2015, 21:55:00 poslijepodne »
Imam jedan problem, znam da se je vec pisalo ovdje... Trebao bi neku dobru dusu da mi pomogne s papirima za kraljevica... Posto ih moj nema :-(  pa ako netko moze pomoc bio bih mu zahvalan jako...
« Zadnja izmjena: Veljača 08, 2015, 18:20:18 poslijepodne blacid »