Tema: Upomoć!!!!!!!!!!  (Posjeta: 2709 )

Offline GeckoLover

• Početnik
  • *
  • KEEP CALM AND LOVE GECKOS
« : Kolovoz 09, 2015, 17:16:57 poslijepodne »
Namjeravam uskoro nabaviti Leopard gekona, ali imam jedan veeeeliki problem! Mi imamo vikendicu na moru i skoro cijeko ljeto provodimo na moru pa ne znam kako da idem na more i pazim na guštera u isto vrijeme!? Zanima me može li on izdržati put na more, boravak na moru, i povratak s mora u kakvoj manjoj plastičnij kutiji, a da mu to ne ostavi traume? Nemam ga kome ostaviti na čuvanje jer mi najbolji prijatelj isto cijelo ljeto provodi na moru (a on ionako nema pojma o životinjama), a bake i dede mrze gmazove! Kako vi rješavate taj problem (osim hotelom za životinje, to je pre skupo)? Molim vas pomozite! Dajte bilo kakav savjet ili ideju!  :smil42c3e8c2e630d:

Offline Bruno

• Senior član
« Odgovori #1 : Kolovoz 09, 2015, 17:38:46 poslijepodne »
Ovisno na koliko dana ideš, ljeti su temperature visoke tako da ne treba raditi grijač. Ja sam svoje životinje ostavio na 6 dana (zmije, guštere, škorpiona) i nije bilo nikakvih problema. Ostaviš svakome dovoljno hrane (jako puno hrane), puno vode i to je to. Mislim da bi čak i mogao preživjeti put, ako ideš autom. Ukoliko i u vikendici imaš terarij, opremu i sve. Mislim da nebi trebalo biti problema.

Offline GeckoLover

• Početnik
  • *
« Odgovori #2 : Kolovoz 09, 2015, 18:27:48 poslijepodne »
Ja skoro cijelo ljeto boravim na moru (oko 2 mjeseca) tako da mislim da ne dolazi u obzir ostaviti ga samoga doma! U vikendici nemam terarij, zato razmošljam o tome da kad nabavim glavni terarij da usput nabavim i mini terarij u kojemu ću ga transportirati i u kojem bi preživio tih 2 mjeseca mora ali mislim da to neće funkcionirati!
« Zadnja izmjena: Kolovoz 09, 2015, 18:37:41 poslijepodne GeckoLover »

Offline GeckoLover

• Početnik
  • *
« Odgovori #3 : Kolovoz 09, 2015, 18:30:05 poslijepodne »
Razmišljam da možda ostavim nekome sa foruma koji se kuži u njih na čuvanje pa da mu dam 100 kn ili tak nešto...

Offline Bruno

• Senior član
« Odgovori #4 : Kolovoz 09, 2015, 18:44:23 poslijepodne »
Ako si iz Zagreba, možeš ga slobodno ostaviti meni. Besplatno!  :smiley:

Offline GeckoLover

• Početnik
  • *
« Odgovori #5 : Kolovoz 09, 2015, 23:47:20 poslijepodne »
Iz Zagreba sam, i puuuuno ti hvala na ponudi, no ne želim ti pokvariti planove za ljetovanje sa gekonom! Ako ti moj gušter ne kvari ljetovanje, i ako bi ga htio pričivati 7. i 8. mjesec bio bih ti jako zahvalan! Ove godine ga ne treba čuvat jer nismo išli i ne planiramo ići na more ove godine jer selimo na Borongaj i imamo za uredit stan tamo, a gugija ću nabavit tek kad se uselimo i smjestimo (unutar kojih 3 mjeseca). Ja bi ti ostavio njegovu hranu, vitamine i takve sve stvari, a ako treba i cijeli terarij (ako kojim sločajem nemaš slobodan terarij viška za njega)! Ako ti to odgovara mogu te kontaktirat preko gmaila ili tako nečega kad će ga trebat pričuvat!
« Zadnja izmjena: Kolovoz 10, 2015, 00:19:00 prijepodne GeckoLover »

Offline Bruno

• Senior član
« Odgovori #6 : Kolovoz 10, 2015, 00:07:14 prijepodne »
Isto je! :grin:

Offline Semone

• Početnik
  • *
    • sbobet mobile
« Odgovori #7 : Srpanj 30, 2019, 05:38:26 prijepodne »
Je detaljna informacija I vrlo korisno