Tema: pomoć oko terarija za bradatu agamu  (Posjeta: 6796 )

Offline Python

• Junior član
  • **
« Odgovori #15 : Travanj 24, 2015, 22:02:04 poslijepodne »
Ne zelim te lagat, nisam 100% siguran al oko 50ak kn
A.geniculata, B.albopilosum, P.murinus, N.chromatus, H.lividium, G.pulchra, T.violaceus, P.irminia, B.boehmei, B.emilia, P.metallica, M.balfouri, E.murinus, A.versicolor, H.maculata i jos puno njih :)

Offline viki

• Početnik
  • *
« Odgovori #16 : Travanj 25, 2015, 11:42:37 prijepodne »
Hvala, sad vec dolazi na staklo terarija i s nogama radi ko neke krugove po staklu, vise ni toliko ne bjezi od mene kad joj nudim hranu pa se nadam da ce uskoro sama poceti jesti.
Al mi nije jasno zasto joj taj kalcij moram davati posebno kad u onim vitaminima pise da ima unutra kalcija, d3 vitamina i jos puuno toga.
Znam da sam vec dosadna al me stvarno strah da ljepotek ne umre.

Offline Python

• Junior član
  • **
« Odgovori #17 : Travanj 26, 2015, 08:55:20 prijepodne »
Ma ne, ne moras ti ovaj koristit (ja sam rekao da za taj kalcij koji ti imas nisam siguran posto si rekla da pise da su samo za gustere biljojede, al nezz ako ti je rekla da moze onda joj daj)
A.geniculata, B.albopilosum, P.murinus, N.chromatus, H.lividium, G.pulchra, T.violaceus, P.irminia, B.boehmei, B.emilia, P.metallica, M.balfouri, E.murinus, A.versicolor, H.maculata i jos puno njih :)

Offline viki

• Početnik
  • *
« Odgovori #18 : Travanj 27, 2015, 11:03:45 prijepodne »
Onda cu joj davati te vitamine pa dok ih potrosim budem kupila kalcij.a jel mi mozes reci kad se najranije moze vidjeti spol?

Offline Python

• Junior član
  • **
« Odgovori #19 : Travanj 27, 2015, 20:33:25 poslijepodne »
Kad bude imala cca 15ak cm

Offline viki

• Početnik
  • *
« Odgovori #20 : Travanj 28, 2015, 11:15:31 prijepodne »
jede!!! sama je počela jestiii :))  :smil42c3e223cacb8:  :smil42c3e223cacb8:  :smil42c3e223cacb8: presretna saaam.

Offline viki

• Početnik
  • *
« Odgovori #21 : Travanj 28, 2015, 20:09:15 poslijepodne »
a koliko je otprilike dnevno dovoljno hrane za bradonju? danas je sve  ukupno pojela 25 dubija pa da odredim lakšu količinu hrane koju ću davati jer me strah da joj opet nedam premalo a opet ni previše a,voće i povrće neće ni dalje pogledati :D

Offline blacid

• Global Moderator
  • Faca na forumu
« Odgovori #22 : Lipanj 03, 2015, 23:25:22 poslijepodne »
a koliko je otprilike dnevno dovoljno hrane za bradonju? danas je sve  ukupno pojela 25 dubija pa da odredim lakšu količinu hrane koju ću davati jer me strah da joj opet nedam premalo a opet ni previše a,voće i povrće neće ni dalje pogledati :D

Prvih godinu do godinu i pol bradate agame preferiraju kukce, dnevno mogu pojesti i 30ak žohara. Neka jede koliko i što želi, ne moraš se brinuti oko doziranja.

Offline viki

• Početnik
  • *
« Odgovori #23 : Lipanj 27, 2015, 13:28:25 poslijepodne »
Novi problem  442.gif
Sve je bilo super do sada,agama je jela sve. A sad vec 4 dana nece pogledati zivu hranu. Prekjucer sam joj ubila hranu i odmah ponudila i pojela jee!  446  Jucer sam ju stavila na djetu jer sam mislila da ak joj danas ponudim zivu hranu da ce dobiti tek,al i dalje nece pogledati..
Neki savjet kak da ju potaknem da jede zivu hranu?