Tema: Bradati zmajo od 7 mjeseci  (Posjeta: 1586 )

Offline seba77

• Početnik
  • *
« : Listopad 20, 2015, 16:38:54 poslijepodne »
Mala pomoc mi treba. Zmajo 7 mjeseci vec, 15 dana jede mozda 2 dubija ili fobasa svaka tri dana i to jedva jedvice. Moram staviti ispred njega da bi se udostojio i pogledati uopce.O salati i vocu necu ni pricati, voli je kao i ja ,nikako. Moze pored njega stajati njesec dana ni da pogleda. Ajd tu ga razumijem. Po cijeli dan se samo sakriva ispod kamena. Nekad kopa po coskovima, kao lud. Mislio sam da je problem temperatura, pa sam probao kao i ljeti drzati 33 na grani, 40 pod spoticom. Pa citam neki kazu da treba toplije( mada sumnjam moj je vec na 34 ljeti zijevao i hladio se) pa sam podigao na grani 38, spot 45. Nista stalno je pod kamenom bez apetita. Zabrinut sam posto on, ili zbog kopanja mislim ona, ima tek 7 mjeseci, a koliko pratim forume i cujem se sa gospodinom koji ih uzgaja, jis je mlad ili mlada za brumaciju. Dok je bio prozdrljiv i normalan redovno sam mu davao vitaminski tonik i kalcij u prahu. Redovno je van terarija  po pola sata i normalno leti po kuci. Mali mi je prirastao srcu i brinem se za njega. Hvala unaprijed na savjetima i daj boze rijesenju problema.

Offline seba77

• Početnik
  • *
« Odgovori #1 : Listopad 20, 2015, 16:57:32 poslijepodne »

Ovako je ljubav cvjetala uz televiziju

Offline Hernandes

• Početnik
  • *
« Odgovori #2 : Lipanj 13, 2019, 09:33:38 prijepodne »
This article is very good. I like to read a lot.