Tema: Gdje kupiti tarantulu ?  (Posjeta: 2679 )

Offline domac129

• Početnik
  • *
« : Listopad 27, 2015, 15:00:54 poslijepodne »
Obišao sam neke "veće" trgovine u Zagrebu (pet centar, zoo city) i našao samo tarantule (tj. tarantulu jer je bila samo grammostola rosea u ponudi) koje su bile već dosta velike. Mene i moju djevojku zanima manja tarantula za početak tj. sling ako sam dobro razumio svu terminologiju u svijetu tarantula  :laugh:
Najveću pažnju nam je privukla Avicularia versicolor, ovo nije tema na "početničke" tarantule, ali ako želite predložiti neku za početak slobodno  :smil42c642f95f382:

Moje pitanje je: a gdje kupiti manju tarantulu tj. sling ? predložite mi nekoga
Njuškalo sam pretražio i javio se nekomu iz čakovca koji me "hladno" obrusio sa "ne šaljem poštom po ovom hladnom vremenu" što je u redu, ali može se ona poslati i autobusom, a bome mogu i ja doći po nju pa će joj većinu vremena biti toplo u busu/autu, a i svejedno vidio sam da nekim standardom ljudi šalju tarantule dobro izolirane u kutije od stiropora koji se lako može napraviti.

I na kraju, nalazim se u Zagrebu ako je to šta bitnija informacija

Offline Hrga

• Junior član
  • **
« Odgovori #1 : Listopad 27, 2015, 15:49:04 poslijepodne »
https://www.facebook.com/groups/155041867872814/

u grupi stalno netko nešto prodaje
G.pulchripes, B.smithi, A.versicolor C.cyaneopubescens, T.cupreus

Offline Grozota

• Senior član
« Odgovori #2 : Listopad 28, 2015, 17:22:04 poslijepodne »
Najbolje ti je uzeti od kolege tu sa foruma ima više vrsta slingova.
poslat ću ti sad podatke u inbox da se javiš meni pa te ja spojim s njim
respect

Offline domac129

• Početnik
  • *
« Odgovori #3 : Listopad 29, 2015, 01:34:09 prijepodne »
Veliko hvala Grozoti jer je bio od velike pomoći, pozvao je mene i djevojku kod sebe doma kako bi vidjeli kolekciju njegovih  :smil42c3e82ec5c2d: te puno dobrih savjeta o svemu općenitome u vezi ovog hobija  :smil4094ce494fac7:

Naišao sam na dosta ljudi koji prodaju, ne bih ih htio ovdje oslovljavati, ali ako nekog zanima tko je to sve bio itd. može mi se javiti u inbox  :smil4094cdc20fce7: