Tema: Brachypelma smithi  (Posjeta: 14078 )

Offline Harley

• Senior član
  • Back Door Man
« Odgovori #30 : Travanj 14, 2012, 12:16:38 poslijepodne »
« Zadnja izmjena: Travanj 14, 2012, 12:52:59 poslijepodne Grix »

B. smithi, P. murinus, N. chromatus, A. geniculata, P. regalis, P. rufilata, B. albopilosum, C. cyaneopubescens, P. cambridgei...

Offline Grix

• Administrator
  • Faca na forumu
« Odgovori #31 : Travanj 14, 2012, 12:53:32 poslijepodne »
Escape artist  :smil42c3e82ec5c2d:  :grin:

Offline Filip_Pu

• Zasluženi član
  • Filip Cerni
« Odgovori #32 : Svibanj 23, 2012, 03:33:12 prijepodne »
Citajuci vase postove, a imam Smithi-a, mogu samo reci da mi je doslo do olaksanja....Naime, uopce mi nije jeo 8 dana, nema sanse, okrene se od klope ili je uopce nije registrirao....Sad je jutros meznuo latera, lijep komad, nije mu trebalo ni sekunda, sto me ostavilo  :smil42c3e6741add0: samo sam ga ubacio i to je to....Da se pripremim odmah, jer su dve Brachypelme u pitanju....Da mi ne umre klopa od starosti ( mala sala ) Uopce nisam znao da toliko malo jedu u prosjeku, sto mi ne pretvara neki problem ako nije problem ni njima, ali sam se uplasio malo da ne ugine ili nesto...kao i svi pocetnici, dobro da nisam alarmirao

Offline Saša Puttar

• Zasluženi član
« Odgovori #33 : Svibanj 23, 2012, 07:02:11 prijepodne »
Citajuci vase postove, a imam Smithi-a, mogu samo reci da mi je doslo do olaksanja....Naime, uopce mi nije jeo 8 dana, nema sanse, okrene se od klope ili je uopce nije registrirao....Sad je jutros meznuo latera, lijep komad, nije mu trebalo ni sekunda, sto me ostavilo  :smil42c3e6741add0: samo sam ga ubacio i to je to....Da se pripremim odmah, jer su dve Brachypelme u pitanju....Da mi ne umre klopa od starosti ( mala sala ) Uopce nisam znao da toliko malo jedu u prosjeku, sto mi ne pretvara neki problem ako nije problem ni njima, ali sam se uplasio malo da ne ugine ili nesto...kao i svi pocetnici, dobro da nisam alarmirao

Nemaš straha mogu oni i par mjeseci odbijat hranu.  :smil42c642f95f382:

Offline Filip_Pu

• Zasluženi član
  • Filip Cerni
« Odgovori #34 : Svibanj 27, 2012, 17:55:54 poslijepodne »
Nazalost jos nisam stavio nikakve fotke na forum, ali hocu ove dane. Da nesto imate pogledati, da se cime imam i pohvaliti  :grin:
Danas je Smithica opet jela, razlika izmedju obroka je bila 4 dana, lijepe obroke joj dajem i u oba slucaja, odnosno zadnja dva puta kada sam ubacio Latera, odmah ga uzela. Jako sam zadovoljan, sad nemora jesti mjesec dana nista ( iako cu joj davati svakako, pa ako papa, papala je )

A bas sam se mislio citajuci na forumu da ce se i meni kao i svima desiti, prvo odbija hranu, ja paranoiziram, a odjednom jede dvaput za redom, a mislim zakon.

Offline Filip_Pu

• Zasluženi član
  • Filip Cerni
« Odgovori #35 : Svibanj 29, 2012, 18:27:40 poslijepodne »
Evo jedne fotke kako jede Latera....Pozer ili Pozerica, neznam, moram uslikati pa cemo ustvrditi....

Offline negledalic

• Junior član
  • **
« Odgovori #36 : Srpanj 04, 2012, 10:13:27 prijepodne »
upravo sam pročitao ovaj cijeli razgvor pa je i meni pao kamen sa srca, jer je i moja klaasi već 6 tjedana postila i baš je danas uzela hranu..već sam se ponadao da će se presvući  :smiley: , a kaj se tiče ovog prijavljivanja vrste, krećem s postupkom legalizacije  :police:

Offline smajhel3

• Junior član
  • **
« Odgovori #37 : Studeni 25, 2013, 23:58:07 poslijepodne »
ljepo :smil4094ce494fac7:

Offline schmirgl

• Početnik
  • *
« Odgovori #38 : Ožujak 31, 2014, 12:55:07 poslijepodne »
Da li treba imati račun od uzgajivača ako se prijavljuje smithi?

Offline Grozota

• Senior član
« Odgovori #39 : Ožujak 31, 2014, 19:37:26 poslijepodne »

Nema više prijava.Sad po novome ide ovako .  Kad kupuješ brachypelmu moraš dobiti račun od uzgajivača. Taj račun čuvaš u slučaju da dođe do inspekcije ili ako poželiš prodat tarantuli
respect

Offline karlo007

• Početnik
  • *
« Odgovori #40 : Listopad 27, 2014, 11:51:58 prijepodne »

Nema više prijava.Sad po novome ide ovako .  Kad kupuješ brachypelmu moraš dobiti račun od uzgajivača. Taj račun čuvaš u slučaju da dođe do inspekcije ili ako poželiš prodat tarantuli
A što napraviti ako nemas nikakve papire ?

Offline blacid

• Global Moderator
  • Faca na forumu
« Odgovori #41 : Listopad 27, 2014, 14:42:13 poslijepodne »

A što napraviti ako nemas nikakve papire ?

Životinju držiš ilegalno i ista ti može biti oduzeta.

Offline Hrga

• Junior član
  • **
« Odgovori #42 : Travanj 13, 2015, 15:07:16 poslijepodne »
Jedno pitanje moja smithi 4.presvlačenje se zakopala u kućici ima više od mjesec dana proetpostavljam da se presvuče ali nekako mi dugo to traje
dal da ju ostavim na miru ili da ju ipak iskopam malo
G.pulchripes, B.smithi, A.versicolor C.cyaneopubescens, T.cupreus

Offline Python

• Junior član
  • **
« Odgovori #43 : Travanj 13, 2015, 22:25:36 poslijepodne »
Ostavi ju na miru vrlo vjerovatno ce se presvuc ako se zakopala
A.geniculata, B.albopilosum, P.murinus, N.chromatus, H.lividium, G.pulchra, T.violaceus, P.irminia, B.boehmei, B.emilia, P.metallica, M.balfouri, E.murinus, A.versicolor, H.maculata i jos puno njih :)