Tema: RAID protiv insekata  (Posjeta: 5519 )

Offline Grix

• Administrator
  • Faca na forumu
« : Rujan 08, 2009, 12:57:09 poslijepodne »
Evo jedno pitanje koje me muči već neko vrijeme...

Svi znamo koliko su učinkovita sredstva protiv komaraca i inekata kao što je RAID...
Jedan poznanik me pitao da li to može naštetiti paucima, ako je uređaj u istoj sobi... nisam mu znao odgovoriti.
Da li je netko imao kakva iskustva po tom pitanju?

toncek12

• Gost
« Odgovori #1 : Rujan 08, 2009, 13:17:30 poslijepodne »
ja sam često koristio raid u svojoj sobi,znači onaj aparatić koju uštekamo u struju i stavimo pločicu u nutra i nikada nije smetalo paucima...

Offline Grix

• Administrator
  • Faca na forumu
« Odgovori #2 : Rujan 08, 2009, 13:20:16 poslijepodne »
ja sam često koristio raid u svojoj sobi,znači onaj aparatić koju uštekamo u struju i stavimo pločicu u nutra i nikada nije smetalo paucima...

Ok,to je dobra vijest...pošto kod mene nema komaraca u kući,barem ne u tolikom broju da bih morao koristiti neka sredstva nisam ni imao iskustva s tim...
Ok jedan pozitivan odgovor za pauke  ;D
« Zadnja izmjena: Rujan 13, 2009, 15:17:26 poslijepodne Grix »

zluf

• Gost
« Odgovori #3 : Rujan 09, 2009, 13:46:54 poslijepodne »
Isto sam ga nekad koristio jer kod mene hvala Bogu ima puno komaraca, al pazio sam da ne držim terarije blizu tog aparata i sve je bilo kak treba  O0

Offline Pros

• Senior član
« Odgovori #4 : Rujan 11, 2009, 22:23:20 poslijepodne »
Šta je sa onim novim aparatićem koji se ušteka u struju bez pločica. Kad ga uštekam preko noći ujutro nađem groblje insekata na podu od komaraca do noćnih leptira!

Offline Filip

• Junior član
  • **
« Odgovori #5 : Rujan 13, 2009, 15:15:37 poslijepodne »
moji terariji su u istoj prostoriji s raidom i nema nikakvih problema :grin:

Offline Grix

• Administrator
  • Faca na forumu
« Odgovori #6 : Rujan 13, 2009, 15:17:04 poslijepodne »
Još jedan pozitivan odgovor  :grin:  :cool:

Inguan

• Gost
« Odgovori #7 : Listopad 11, 2009, 12:28:44 poslijepodne »
nema mu kaj smetati ako ne ide na to ili kako to več radi zar ne :smil42c3e87c9c427:

Offline Letipasjegulja

• Faca na forumu
« Odgovori #8 : Listopad 11, 2009, 15:34:11 poslijepodne »
one spirale sto se zapale mu ne mogu nista ali te elektricne se bojim stavljat, nikad se nezna  :undecided:
Drivin' like a maniac
Drivin' way to hell and back           :smil42c3e5a5a8769:

Offline Harley

• Senior član
  • Back Door Man
« Odgovori #9 : Veljača 17, 2010, 09:27:10 prijepodne »
lako za ove tabletice i spirale....mene zanima sta bi ucinio onaj raid sprej...to bi me bilo strah spricat po sobi u kojoj je tarantula

B. smithi, P. murinus, N. chromatus, A. geniculata, P. regalis, P. rufilata, B. albopilosum, C. cyaneopubescens, P. cambridgei...

Offline puska

• Faca na forumu
« Odgovori #10 : Veljača 17, 2010, 11:01:21 prijepodne »
lako za ove tabletice i spirale....mene zanima sta bi ucinio onaj raid sprej...to bi me bilo strah spricat po sobi u kojoj je tarantula
Ja sam to obavezno svaki tjedan sprico po coskovima sobe u kojoj su mi tarantule jer sam imao strah da mi nebi lateri zbrisali i nikad nisam imao problema, samo pazi di spricas nikako kraj terarija...
Ne postoje ludi ljudi vec samo oni koji nisu u potpunosti shvaceni od ostalih!

Offline bobe_13

• Faca na forumu
  • Banirani član
« Odgovori #11 : Veljača 17, 2010, 15:45:11 poslijepodne »
Šta je sa onim novim aparatićem koji se ušteka u struju bez pločica. Kad ga uštekam preko noći ujutro nađem groblje insekata na podu od komaraca do noćnih leptira!
  pazi da ti nebi u jutro nasao groblje tarantula mozda su ti novi nesto jaci  :biggrin:
Zašto da budem dobar i pošten kad bi mi bog oprostio sve :D